Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera super Bar – Restorant prane Rruges se Elbasanit!

3.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super Bar – Restorant prane Rruges se Elbasanit. Ambienti ka sipefaqe totale 200m² ku 80m² eshte verande dhe 120m² eshte ambienti i brendshem (80 m² kati 0 dhe 40 m² kati 1). Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te frekuentura. Ambienti eshte totalisht i invenstuar, ka mobilim modern, disponon 2 tualete, 1 aneks depo, parket, sistem kondicionim – aspirim. Prona gjithashtu ka klientel te ngritur dhe xhiro te larte ditore. Ndodhet ne nje pozicion shume te aksesueshem. Cmimi 3500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33853
Cmimi: 3.500 €
Siperfaqja: 200.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G377
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate