Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Jepet me qera super Bar-Restorant ne Sarande!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super Bar-Restorant ne Sarande. Prona disponon bar, restorant pishin si dhe 140 cadra (mundesi dhe per 40 cadra te tjera), ndodhet ne vije te pare .Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te populluara. Nxitoni per kete super prone. Cmimi 100.000€/vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42331
Cmimi: 100.000 €
ID e Pronës: G1276

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Parkim
Pishine
Restorant

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Restorant
Qera
Lokal
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate