Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Rruga Panorama!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Rruga Panorama. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 100m² dhe organizohet me nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode.  Cmimi 450€/muaj.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31387
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G97
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate