Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Rruga Dritan Hoxha!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Rruga Dritan Hoxha!. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja i cili ofron gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuar në komfortin e një banese. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern. Cmimi: 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38721
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G923

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate