Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji!

1.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ka siperfaqe 120m², ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona eshte totalisht e mobiluar ne detaj dhe eshte e pa banuar me pare. Ne cmim perfshihet nje post parkimi. Cmimi: 1100€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39804
Cmimi: 1.100 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1029
Garazh: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate