Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco.

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i ri, totalisht i mobiluar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te. Te gjitha ambientet e apartamentit jane arreduar me mobilim te ri modern dhe me shije, jane te ndricuara me drite natyrale dhe ndricim artificial nga me cilesoret, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Apartamenti perbehet nga salloni i pritjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit me siperfaqe te bollshme, 2 tualete ku njeri eshte me ndricim dhe ajrosje natyrale. Sebashku me apartamentin perfshihet dhe 1 post parkimi. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34912
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G512
I disponueshem nga: 2023-02-28
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate