Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe 110m² dhe organizohet ne sallon sebashku me ambjentin e gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Te gjitha ambientet e apartamentit jane arreduar ,te ndricuara me drite natyrale dhe ndricim artificial nga me cilesoret, te pajisura me kondicinere dhe elektroshtepiake te nje cilesie te larte. Sebashku me apartamentin perfshihet dhe 1 post parkimi si dhe administrimi. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36453
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G695

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate