Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fakulteti i Drejtesise!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fakulteti i Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 120m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma dhumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartament i pabanuar me pare eshte i arreduar nga arkitekt dhe disponon markat me te mira ne treg. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi. Apartamenti eshte gati per banim mbas dates 23/11/2022. Cmimi 2.000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33897
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G383
I disponueshem nga: 2022-11-23
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate