Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1+2 te Zogu Zi!

750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1+2 te Zogu Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadministruar me 2 ashensore, ka siperfaqe 105m² dhe organizohet me nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te rendesishme te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Cmimi 750€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32319
Cmimi: 750 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G175
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate