Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te mire-administruar me ashensor. Apartamenti ka hapesira te bollshme, me siperfaqe totale 85m², me organizim shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, kuzhina, 2 dhoma gjumi me hapesira te medha me shume drite, 2 ballkone dhe 1 tualete me dritare. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicionere, i shtruar i gjithi me parket dhe pajisjet elektoshtepiake jane te nje cilesie te larte. Apartamenti ndodhet ne nje lokacion mjaft te mire e cila ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35624
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G597
I disponueshem nga: 2023-04-15
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate