Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 78.00 m2

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 78m² dhe organizohet me nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Cmimi 600€/muaj.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30589
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 78.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G36

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate