Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera  super apartament 1+1 me pamje nga deti ne Sarande!

220 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera  super apartament 1+1 me pamje nga deti ne Sarande! Apartamenti ndodhet ne Qender te Sarandes, ne katin e 4-te te nje pallati te mireadministruar, ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne detaj dhe disponon kondicioner ne te gjitha ambientet. Cmimi 220€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32011
Cmimi: 220 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G148
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate