Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 54.00 m2

Jepet me qera super ambient komercial prane Stacionit Te Trenit!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera super ambient komercial tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Stacionit Te Trenit. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 54m² organizohet ne open space dhe disponon fasad xhami dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar, butik, zyre, klinik etj.. Prona ka mundesi verande me siperfaqe 90m². Cmimi 500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32942
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 54.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G265
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate