Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera shtepi private tek Bulevardi i Ri, prane Nen stacionit elektrik!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera shtepi private tek Bulevardi i Ri, prane Nen stacionit elektrik! Shtepia organizohet ne kati 0: ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambientin e gatimit me vete dhe nje tualet; Kati 1: ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon e cila aksesohet nga te gjitha ambientet. Prona eshte e rrethuar me mur ka hapsire per 3 vende parkimi, si dhe nje magazin, nje tualet nga pjesa mbrapa e shtepise. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39497
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 200.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3
ID e Pronës: G996

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate