Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 47.00 m2

Jepet me qera servis tek 21 Dhjetori!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera servis tek 21 Dhjetori. Servisi ka siperfaqe 47m², disponon 2 ura dhe eshte i kompletuar me pajisje servisi. Prona ka klientel te ngritur prej vitesh. Cmimi 1200€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34920
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 47.00 m2
ID e Pronës: G513

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
170.000 €

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

1 BA
125.70 m2
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate