Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 92.00 m2

Jepet me qera piceri tek Green City!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera piceri tek Green City. Ambjenti ndodhet ne kat 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 92m² ku 32m² eshte verande dhe 60m² eshte ambjent i brendshem. Ambjenti eshte totalisht i investuar, disponon 1 tualet dhe 1 magazine, parket, sistem kondicionim-aspirtim, furre druri. Prona ka klientele te ngritur dhe xhiro te larte ditore. Cmimi 1200€/neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35464
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 92.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G578
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate