Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 87.00 m2

Jepet me qera lokal tek Sheshi Willson!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera lokal tek Sheshi Willson, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ambienti ka nje kurbature te rregullt, 1 tualet dhe nje verande .Prona ka siperfaqe 87m² ku 65 m² eshte ambient i brendshem dhe 23m² verande. Ofrohet i mobiluar si bar,por mund te perdoret edhe per biznese te tjera. Cmimi: 1500€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35334
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 87.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G560

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
170.000 €

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

1 BA
125.70 m2
Lokal
Qera
2.200 €

Jepet me qera lokal ne Bllok!

2 BA
210.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate