Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 210.00 m2

Jepet me qera lokal ne Bllok!

2.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera lokal ne Bllok, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ambienti ka nje kurbature te rregullt , nje kuzhine te vogel , 2 tualete dhe nje verande .Prona ka siperfaqe 210 m² ku 120 m² eshte ambient i brendshem dhe 90 m² verande. Ofrohet i mobiluar si bar,por mund te perdoret edhe per biznese te tjera. Cmimi: 2200€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35017
Cmimi: 2.200 €
Siperfaqja: 210.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G522

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
450.000 €

Shitet lokal ne Don Bosko!

111.00 m2
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate