Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 18 Dhoma
  • 18 Tualete

Jepet me qera Hotel-Restorant ne Ksamil!

60.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Hotel-Restorant ne Ksamil. Objekti eshte 2 katesh, ka gjithsej 18 dhoma dhe disponon parkim ne -1 per 15 makina. Ofron komoditet dhe fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Te gjitha dhomat jane me Tv dhe kondicioner. Hoteli eshte i sapo mobiluar. Cmimi 60.000€/vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35409
Cmimi: 60.000 €
Dhomat total: 18
Dhoma Gjumi: 18
Tualete: 18
ID e Pronës: G572

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate