Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 19 Dhoma
  • 19 Tualete

Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande!

60.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande. Hoteli ka gjithsej 19 dhoma ku disa prej tyre jane familjare (4 prej te cilave jane dhoma stafi). Dhomat jane me super pamje panoramike nga bregdeti i bukur i Jonit. Hoteli ofron parkim privat per 6 makina si dhe ka mundesi zgjerimi per parkim (20 makina) me kosto ekstra dhe nje tarrace e cila sherben si lounge & restorant sushi. Ofron komoditet dhe fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Te gjitha dhomat jane me Tv dhe kondicioner. Cmimi 60.000€/vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35413
Cmimi: 60.000 €
Dhomat total: 19
Dhoma Gjumi: 19
Tualete: 19
ID e Pronës: G573

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate