Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 38.00 m2

Jepet me qera garsoniere ne Bllok!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera garsoniere ne Bllok! Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe i arreduar me arkitekt. Ndodhet ne katen e kater te nje pallati ekszistues, ka siperfaqe 38m² dhe organizohet ne nje sallon me ambientin e gatimit /dhome gjumi dhe nje tualet . Eshte i pershtatshem per B&B . Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31033
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 38.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G81
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garsoniere
Qera
Garsoniere
Shitje
28.000 €

Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande! 

1 BD
1 BA
33.00 m2
Garsoniere
Shitje
60.000 €

Shiten garzoniere ne Sarande!

1 BD
1 BA
44.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate