Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 27 Dhoma
  • 0 Tualete

Jepet me qera Bar – Restorant – Hotel ne Qender te Ksamilit!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Bar – Restorant – Hotel ne Qender te Ksamilit. Hoteli ndodhet shume prane detit, ka gjithsej 27 dhoma (2 dhoma stafi) te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet e pushimit. Hoteli disponon Bar-Restorant, 2 pishina te jashtme sezonale, parkim privat falas, nje kopesht, nje tarrace dhe ndodhet ne nje zone te qete, ideale per relaxim. Nxitoni per kete super prone. Prona eshte e sapo rikonstruktuar dhe e arreduar totalisht. Cmimi 140.000€ ne vit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36026
Cmimi: 140.000 €
Dhomat total: 27
Dhoma Gjumi: 27
ID e Pronës: G648

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Kopesht
Parkim
Pishine
Restorant
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate