Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Jepet me qera bar ne Rrugen e Elbasanit!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera bar ne Rrugen e Elbasanit, nje nga rruget me te frekuentuara te Tiranes. Ambjenti ka funksionuar si bar prej 15 vitesh. Si organizim ka nje kubature te rregullt katrore, nje kuzhine te vogel, dy tualete dhe nje verande e cila disponon certefikate pronesie. Prona ka siperfaqe 140m² ku 100m² eshte ambient i brendshem dhe 40m² verande. Ofrohet i mobiluar. Cmimi 1500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34898
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G510

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
450.000 €

Shitet lokal ne Don Bosko!

111.00 m2
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate