Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament bosh 2+1+2 tek Komuna e Parisit!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament bosh 2+1+2 tek Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 90m² dhe organizohet nga 3 ambjente bosh dhe 2 tualet . Apartamenti eshte i pershtshem per lloje te ndryshme biznesi si zyra, klinike dentare , estetike etj.. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37246
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G776

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate