Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar me 2 ashensor. Prona eshte e sapo restauruar dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Çmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34879
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G507
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
259.610 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
199.70 m2
Apartament 3+1
Shitje
200.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

3 BD
2 BA
110.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
99.000 €

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht!

3 BD
1 BA
97.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate