Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 90m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje korridor. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te miradministruar me ashensor. Cmimi: 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33835
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G376
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate