Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 144.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis. Apartamenti ka nje siperfaqe 144m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te miradministruar me ashensor  eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar eshte i gjithi i shtruar me parket. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi: 1000€/ muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33937
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 144.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G388
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate