Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 163.40 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne Rrugen e Barrikadave!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne Rrugen e Barrikadave! Apartamenti ka siperfaqe 163.40m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 11 katesh me dy ashensore me orjentim Lindje. Arredim modern,kondicionimi me sistem chiller. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37466
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 163.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G800

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
145.222 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
132.02 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate