Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 244.12 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 i pershtatshem per zyra tek Komuna e Parisit!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 i pershtatshem per zyra tek Komuna e Parisit, prane qendres Kristal! Organizohet nje korridor shperndares, 4 ambiente, 2 tualete nje ballkon dhe nje verande me siperfaqe 88.1m² verande + vend parkimi. Apartamenti disponon kondicioner ne cdo ambient, ka siperfaqe 156.02m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti jepet bosh, ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet  si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 1000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35750
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 244.12 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G613

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
157.700 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

3 BD
2 BA
166.00 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate