Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 154.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 bosh per zyra tek ish Parku i Autobuzave!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 bosh per zyra tek ish Parku i Autobuzave. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per banim, ka siperfaqe 154 m² dhe eshte i organizuar ne 4 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te miradministruar me ashensor. Cmimi 800€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35023
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 154.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G524
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate