Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 225.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 bosh ne Bllok!

3.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 bosh ne Bllok. Apartamenti ka siperfaqe 225m², ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 4 dhoma boshe ( ku njera nga dhomat ka ambjentin e guzhines), korridori shperndares, 2 tualete dhe 3 ballkone. Eshte i pershtatshem per zyra, klinika apo lloje te tjera te bizneseve. Disponon dhe nje post parkimi Cmimi: 3000€/muaj bruto. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39459
Cmimi: 3.000 €
Siperfaqja: 225.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G993

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
204.600 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

3 BD
2 BA
124.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
160.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen 5 Maji!

3 BD
2 BA
117.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate