Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 127.70 m2

Jepet me qera apartament 3+1 ne Komunen e Parisit!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne Komunen e Parisit. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, ka siperfaqe 127.7m² dhe eshte i pershtatshem per zyra pasi jepet bosh. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35918
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 127.70 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G633

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Exclusive
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate