Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 125.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1 ne Fresk!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne Fresk! Apartamenti ka siperfaqe 125m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, nje ballkon dhe nje korridor. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te miradministruar me ashensor. Cmimi: 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33917
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 125.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G385
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Qera
Apartament 3+1
Shitje
320.000 €

Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi!

6 BD
3 BA
160.00 m2
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate