Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 160.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 160m² dhe organizohet ne sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma dhumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Cmimi: 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33806
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G372
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate