Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building! Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 110m² dhe organizohet nga 3 ambjente bosh dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i pershtshem per lloje te ndryshme biznesi si zyra, klinike dentare , estetike etj.. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 39795
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1028

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate