Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ka siperfaqe 107m², mund te perdoret per zyre ose cdo aktivitet tjeter biznesi, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33570
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 107.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G340
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate