Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 147.06 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga e Durresit!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga e Durresit! Apartamenti ndodhet prane Kafe Flora ne fillim te rruges se Durresit. Pozicionohet ne nje godine moderne dhe bashkekohore. Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialia ka tualet me vete dhe ballkon, nje tualet i perbashket nje ballkon me dalje nga salloni. Siperfaqja e apartamentit eshte 147.06m². Orientimi ne lindje mjaft i favorshem i mundeson ndricim natyral gjate dites. Kjo godine moderne e bashkeohore ndodhet ne zemer te Tiranes e rrethuar nga te gjitha facilitetet qe ofron urbanistika e qendres (kopshte,Shkolla,Spitale etj ). Godina eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36891
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 147.06 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G740

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate