Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga 5 Maji!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga 5 Maji. Apartamenti pozicionohet në katin 3-te te nje vile, ka sipërfaqe 120m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambientin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Prona eshte e investuar dhe do te jepet totalisht e mobiluar, ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet  si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode.  Cmimi: 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32665
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G225
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate