Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Myslym Shyri!

850 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Myslym Shyri. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ka siperfaqe 90m² dhe ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar si ne foto. Mundesi parkimi ne vleren 3000 leke ne muaj. Cmimi 850€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41191
Cmimi: 850 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1162

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate