Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt te 21 Dhjetori. Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m², ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe ballkon. Apartamenti disponon edhe 1 post parkimi . Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35252
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G551
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate