Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualet. Apartamenti eshte bosh, i shtruar me parket, kondicioner dhe i investuar per tu pershtatur per zyra. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37392
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G793

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate