Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Foleja e Gjelber!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Foleja e Gjelber. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Foleja e Gjelbër ofron gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuar në komfortin e një banese. Projektuar për orientimin e ambjenteve me dritë maksimale si dhe ajrosje natyrale jo vetëm të ambjenteve të banimit por edhe shkallëve e korridoreve të përbashkëta, ndërtesa arrin të ofrojë një standart të ri në vend. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern. Cmimi:800€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37299
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G782

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate