Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Green City!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Green City! Apartamenti jepet bosh, ka nje siperfaqe prej 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,me dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete,tualet. Prona ndodhet ne katin e dyte banim dhe aksesohet shume lehte nga shkallet edhe nga ashensori. Cmimi 400€/muaj i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35468
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G579
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate