Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ka siperfaqe 100m² dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar si ne foto dhe eshte e pabanuar me pare. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41488
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1194

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate