Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 100 m² dhe organizohet ne sallon sebashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Disponon kondicioner ne cdo dhome dhe ka te pajisur pjesen e guzhines. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36553
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G707

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate