Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Bulevardi Migjeni!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Bulevardi Migjeni! Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te miradministruar me ashensor. Cmimi: 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33948
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G389
I disponueshem nga: 2022-12-15
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate