Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 115.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 Rruga Kongresi Manastirit!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 Rruga Kongresi Manastirit! Apartamenti jepet bosh ka siperfaqe 115m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Prona ndodhet ne katin e dyte dhe aksesohet shume lehte dhe nga shkallet edhe nga ashensori pasi ne kat ka vetem 4 hyrje. Kompleksi ka parking te organizuar dhe u sherben te gjithe personave qe hyjne nga jashte pasi ka biletari te rregulluar. Cmimi eshte 500€/neto ne muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 33254
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 115.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G304
Kati i: 2

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate