Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 106.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Prokurorise se Tiranes!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Mine Peza ! Apartamenti ka siperfaqe 106 m²  ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,ku ajo matrimoniale disponon tualet me vete , tualet i perbashket, ballkon. Ne prone jane bere investime ne sistem kondicionimi ne cdo ambjent,shtrim me parket. Apartamenti eshte i pa banuar me pare.Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39235
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 106.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G965

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate