Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit! Apartamenti ka siperfaqe 105m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti jepet me qera bosh, i pershtatshem per zyra. Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39961
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1045

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate