Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 72.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Qender prane Rruges se Barrikadave!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Qender prane Rruges se Barrikadave. Apartamenti ka nje siperfaqe 72m² dhe organizohet ne sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri ndodhet ne dhomen e ciftit. Eshte i pajisur me te gjithe orendite kryesore. Prona ndodhet ne katin e 5 (te fundit) te nje pallati ekzistues. Ne cmim perfshihen interneti, ngrohje-ftohje. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33775
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 72.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G366
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate